Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Sony Ericsson Vivaz U5i/U8i

Hack Vivaz U8i/U5i

Hack Symbianu S60v5 na našem Vivazu U8i/U5i

Jelikož přestal fungovat server OPDA, kde se dal získat certifíkat, kterým jsme potom certifikovali aplikace, tak je zde hack telefonu, který Vám zajistí to, že spustíte v mobilu jakou koliv aplikaci bez nějakého certifikátu, či jiných problému. Postupujte níže podle návodu. Vše je otestováno, nic se Vám nestane, sám to mám na svém vivázku a nemůžu si to vynachválit.

 

Návod

1) Stáhneme si .rar který nalezneme níže v odkazu a rozbálíme si jej.

2) Nakopírujeme si dva soubory, NortonSymbianHackLDD.sis a RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx do mobilu, obvykle složka Installs

3) Nainstalujeme NortonSymbianHackLDD.sis

4) Spustíme aplikaci, obvykle ji nalezneme v Aplikacích v telefonu

5) Klikneme na nastavení (Options) -> Anti-Virus -> Quarantine list

6) Poté znova dáme nastavení (Options) a Vymažeme všechno (RestoreAll) a potvrdíme (Accept prompt)

7) Vypneme aplikaci a odinstalujeme ji z telefonu pomocí nastavení -> Nastavení -> Správce aplikací -> Instalované aplikace -> Symantec Symbian Hack

8) Nainstlaujeme  RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx 

9) Otevřeme aplikaci, a klikneme na Open4All (díky tomu máme uplný přístup k systému) a poté klikneme na Installserver (díky němu můžeme instalovat veškeré aplikace)

10) Pokud potřebujeme, já doporučuji, klikneme na nastavení a dáme Add to Auto, samo se to při jákemkoliv restartu mobilu spustí.

 

Nyní můžeme instalovat jakoukoliv aplikaci, bez certifikátu! Aplikace se normálně vypne, nikde to nehlásí, že něco běží či jinak, takže se nelekněte. Vše je funkční, nestalo se mi, že by mi nějaká aplikace od té doby napsala chybu certifikátu.

 

Odkaz -> http://www.uloz.to/xayi69M/nortonhackvivazbyfan1s-rar

 

 

 

TOPlist